DS TEAM

#NAJWAZNIEJSZAJESTDRUZYNA

DS TEAM to przede wszystkim ludzie, treningi, integracje oraz eventy. Mnóstwo wspomnień wspaniałych chwil razem. Naszym celem jest, aby każda osoba która do nas trafia czuła się jak u siebie, realizowała swoje treningowe cele oraz spędzała miło czas przed, w trakcie i po treningach. 

TRENINGI

CIEKAWE I RÓŻNORODNE

TRENINGI

W naszym klubu znajdziesz wszystko, co jest potrzebne, aby dobrze zadbać o swoje ciało, umysł i zdrowie. Posiadamy dwie strefy.

Fitness, w której prowadzimy różnorodne zajęcia grupowe, które na pewno spełnią twoje oczekiwania,
Siłownię, gdzie możesz przeprowadzić swój trening samodzielnie pod okiem instruktora lub skorzystać ze współpracy z trenerem personalnym.

INTEGRACJE

NIESAMOWITE I NIEPOWTARZALNE

INTEGRACJE

Nie samym treningiem człowiek żyje! – takim motto staramy się kierować w naszym klubie. Integracje to nieodłączna część życia w DS TEAM. Staramy się, abyście poprzez różnego rodzaju wydarzenia, które organizujemy mogli się lepiej poznać oraz nabrać masę wspomnień!

EVENTY

Bogate we wspomnienia

EVENTY

Nasza praca to nie tylko treningi, ale też wydarzenia, które zapadają w pamięć klubowiczów. Staramy się oby sezon DS TEAM był bogaty w atrakcje takie jak organizowane maratony, rundsteamgedon, gran prix gt itd. Jesteśmy inicjatorem i organizatorem wielu charytatywnych maratonów rowerowych na terenie naszej gminny, a zebrane pieniążki były przeznaczane, na leczenie chorych dzieci, czy budowę niezwykłej krainy dla osób niepełnosprawnych.