Trenerzy fitness

Sprawdź kto otoczy Cię opieką podczas treningu, kto zadba o Twoje bezpieczeństwo, a przede wszystkim kto Cię zmotywuje do wysiłku i pracy, który da wymarzone efekty. Kadra trenerska w DS TEAM to ludzie z pasja, zawsze uśmiechnięci i zarażający tym stanem innych, to fachowcy wykształceni i odpowiednio przygotowani do tego co robią, niespoczywający na laurach, wręcz przeciwnie, ciągle się rozwijający i dokształcający.

SEBASTIAN

Sebastian Śniechowski

Absolwent AWF we Wrocławiu, współwłaściciel siłowni i fitness DS TEAM.  Trener personalny oraz przygotowania motorycznego. Od 2017 roku prowadzi GT TRAINING #najlepszytreningwmiescie. Były trener i zawodnik  piłki nożnej w MKP Wołów. Osoba, dla której słowo „koniec”, ” niemożliwe” po prostu nie istnieje. Każdego dnia stara się ulepszać swój warsztat trenerski poprzez niekończący się samorozwój. Mimo młodego wieku – uczestnik wielu szkoleń z branży fitness, treningu personalnego,  przygotowania motorycznego oraz piłki nożnej. Do pracy z dziećmi oraz klientami stara się podchodzić profesjonalnie – dbając o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki kreatywności pragnie, aby każdy trening był ciekawy i interesujący oraz przede wszystkim skuteczny i bezpieczny. Prywatnie uwielbia podróże do ukochanej Barcelony oraz aktywne spędzanie czasu.

 

 

#GT Training
#Motoryka
#Trening personalny

MARTA

Marta Skrzypicka

Marta Skrzypicka instruktorka ZUMBY. Od zawsze zakochana w dobrej zabawie, tańcu i ludziach. Postanowiła miłością do tańca zarażać innych, ukończyła kurs trenera i od 2 lat prowadzi zajęcia w DS TEAM. Każdy trening z Marta to podróż do krainy dobrej zabawy, gdzie na pierwszym miejscu jest fantastyczna atmosfera, uśmiech, fun, a endorfiny unoszą sie w każdym zakamarku sali. Pani Trener zawsze się uśmiecha i zaraża wszystkich uczestników pozytywną energią i pasją do Tańca.

#Zumba
Marcin Maćkowiak

MARCIN

Marcin Maćkowiak

Marcin Mackowiak trener Indoor Cyclingu swoją pasje do kolarstwa pragnie przekazywać swoim podopiecznym motywując ich i wspierając by mogli zrealizować swoje cele treningowe. Od kilku lat aktywnie uprawia i interesuję się sportem. Głównie kolarstwo, biegi długodystansowe oraz pływanie. Dodatkowo aspekt zdrowego odżywiania stał się w jego hierarchii bardzo istotny. Marcin to osoba niezwykle sympatyczna, z niesamowitym poczuciem humoru. Na treningach dba o atmosferę i zadowolenie podopiecznych, których co róż zaskakuje nietuzinkowymi utworami muzycznymi. Sport w jego życiu zawsze zajmował szczególne miejsce przez to stale próbuje nowych aktywności i wyzwań .

#Indoor cycling
Damian Kluka

DAMIAN

Damian Kluka

Damian Kluka swoją taneczną pasję rozwija od 2006 roku. Pierwsze kroki postawił w Hip Hopie i Poppingu. Po drodze wzbogacał swoje umiejętności w Breakingu(Breakdance) i do dziś pozostał wierny temu stylowi. Początkowo kształcił się we wrocławskich szkołach tanecznych, a z czasem stał się regularnym uczestnikiem wielu warsztatów organizowanych w Polsce i za granicą. Kształcił się u samych pionierów Street Dance’u, takich jak Henry Link z legendarnej ekipy Elite Force czy Mr. Wiggles i Ken Swift z Rock Steady Crew, a także przedstawicieli młodego pokolenia jak Bboy Hong 10, Batalla, Kapela, Junior Boogie, Alex(The Cage) Kari, Batman i Meks z DPS Kollektiv oraz wielu innych. Jest certyfikowanym instruktorem tańca i właścicielem Akademii Tańca i Ruchu DK. Od 3 lat dzięki swoje pasji do sportu jest również certyfikowanym trenerem TRX. Nigdy się nie zatrzymuje i zawsze ma dużo pozytywnej energii.

#BREAKING
#TRX

Anna Kulesz

Na codzień pracuje w szpitalu w Lubinie oraz prowadzę prywatną praktykę w gabinecie i w domach pacjentów. Pasjonują mnie urazy sportowe i przywracanie sprawności po dolegliwościach ortopedycznych. Mam otwarty umysł na różne sposoby leczenia ciała i nie obce są mi igly, banki czy pijawki. Po godzinach lubię się dobrze porozociągać i zrobić trening. Sala treningowa, basen czy bieganie. Lubię ruch i korzystam z wielu form aktywności. Moje hobby to malowanie obrazów czy ostatnio ogrodnictwo. Na wakacje wyjeżdżam nad morze i pracuje na plaży a zimą uderzam w góry. A wieczór jest najlepszy na dobrą książkę albo film.

#ZDROWY KRĘGOSŁUP

KAROLINA

Karolina Markowska

Certyfikowana instruktorka pole dance i strechingu. Swoją przygodę ze sportem zaczęła jeszcze na studiach. Zaczynając od zajęć zumby trafiła na pole dance, przez który poznała stretching. Karolina pokaże nam jak zamienić „drewniane” ciało w silne i mobilne. Karolina, która jest mocno związania z środowiskiem gimnastycznym udowodni nam, że stretching to nie tylko beztroskie leżenie na macie. Wesoła i przebojowa trenerka na codzień pracuje jako Inżynier Budowy, co potwierdza, że nie boi się pracy z ludźmi

#STRETCHING&MOBILITY

Dominik

Dominik Dudek

Student fizjoterapii aktualnie kończący czwarty rok, pasjonat treningu siłowego z ośmioletnim stażem. Od zawsze pasjonujący się sportem, najpierw była to piłka nożna, koszykówka, siatkówka, przez chwilę również boks. Swoją przygodę z siłownią zaczął w wieku 14 lat i nie ma zamiaru z niej rezygnować. W DS Team zajmuję się między innymi, pracą jako trener EMS, trener personalny, recepcjonista oraz w małej części jako marketingowiec. W wolnym czasie lubi nabijać kilometry na rowerze, rozwijać się w tematach związanych z treningiem i fizjoterapią oraz spędzać czas z rodzinką i znajomymi.

#Aktywny Senior
#DS TEAM JUNIOR
#EMS
#Trening personalny