Zajęcia fitness

Aktywny senior

Zajęcia dla osób starszych prowadzone pod okiem fizjoterapeuty oraz instruktora siłowni. Rozwijające ogólną sprawność, niwelujące bóle w stawach oraz kręgosłupie. Starannie przygotowane i dostosowane do osób ćwiczących z różnym poziomem sprawności i zaawansowania treningu. Zajęcia dofinansowane z budżetu gminy Wołów.

Zobacz więcej

GIMNASTYKA KOREKCYJNA DLA DZIECI

Klucz do Zdrowego i Prawidłowego Rozwoju Waszych Pociech👨‍👩‍👧‍👦
Dla każdego rodzica zdrowy rozwój dziecka jest priorytetem. W dzisiejszych czasach, gdy coraz więcej dzieci spędza długie godziny przed ekranem, istotne staje się zadbanie o ich postawę i zdrowie fizyczne. W tym kontekście, gimnastyka korekcyjna dla dzieci nabiera ogromnego znaczenia🥰
Zobacz więcej

GT Training

GT jest systemem wszechstronnym i kompleksowym, to trening który wzmacnia i stabilizuje, rozwija szybkość, skoczność, mobilność, daje siłę i moc. Modeluje szczupłe, wysportowane ciało i w bezpieczny sposób rozwija pełne możliwości organizmu. GT to trening wymagający a jednocześnie bezpieczny i przeznaczony dla wszystkich.

Zobacz więcej

HIIT

Trening HIIT – czyli High Intensity Interval Training – to intensywny trening interwałowy dla osób, którym zależy na spaleniu dużej ilości kalorii w krótkim czasie.
Zobacz więcej
Indoor cycling

Indoor cycling

Zajęcia na rowerach stacjonarnych to jedna z najbardziej energetycznych form aktywności. Ale przede wszystkim świetna zabawa! Największą zaletą tych zajęć jest to, że w przeciwieństwie do jazdy na rowerze, nie musisz z niego rezygnować w okresie jesienno-zimowym..

Zobacz więcej

POLE DANCE

Pole dance (czyli taniec na rurze) to połączenie akrobatyki, fitnessu, i kobiecego tańca.

Pole Dance to doskonała metoda na wymodelowanie zgrabnej sylwetki i zrzucenie zbędnych kilogramów.  Na zajęciach poprawisz ogólną kondycję, wzmocnisz i ujędrnisz całe ciało i poprawisz koordynację ruchową. Twoje ciało nabierze siły, gibkości i elastyczności, co w znaczny sposób pozytywnie wpłynie na samopoczucie i nastrój.

Zobacz więcej

STRETCHING&MOBILITY

Zajęcia te z jednej strony zwiększają mobilność i zakres ruchów w stawach,
z drugiej natomiast, zwiększają elastyczność i ukrwienie mięśni oraz rozluźniają ciało.

Zobacz więcej

TABATA

Tabata to intensywny trening interwałowy o ściśle określonych zasadach. Składa się na niego osiem ćwiczeń. Podczas treningu tabaty każde ćwiczenie wykonuje się przez 20 sekund w najszybszym możliwym tempie – oczywiście z zachowaniem zasad techniki🏋️‍♂️ Po zakończeniu danej serii następuje 10 sekund odpoczynku i natychmiastowe przejście do kolejnego 20-sekundowego ćwiczenia. Po wykonaniu wszystkich ośmiu ćwiczeń tabaty można odpocząć 1-2 minuty, a następnie powtórzyć całą serię🔥
Zobacz więcej

TRX Training

Trening TRX to ćwiczenia z masą własnego ciała, do których wykorzystuje się specjalny zestaw regulowanych pasów.

Zobacz więcej

Zdrowy kręgosłup

Zajecia „Zdrowy kręgosłup” to program ćwiczeń polecany dla każdego bez względu na wiek czy poziom aktywności fizycznej

Zobacz więcej

Zumba

To fuzja tańca i aerobiku zainspirowana latynoskimi rytmami. Jest to innowacyjny system fitness kształtujący sylwetkę, poprawiający kondycję, wyzwalający potężne dawki pozytywnej energii.

Zobacz więcej