Trenerzy akademia

SEBASTIAN

Sebastian Śniechowski

Absolwent AWF we Wrocławiu, współwłaściciel siłowni i fitness DS TEAM.  Trener personalny oraz przygotowania motorycznego. Od 2017 roku prowadzi GT TRAINING #najlepszytreningwmiescie. Były trener i zawodnik  piłki nożnej w MKP Wołów. Osoba, dla której słowo „koniec”, ” niemożliwe” po prostu nie istnieje. Każdego dnia stara się ulepszać swój warsztat trenerski poprzez niekończący się samorozwój. Mimo młodego wieku – uczestnik wielu szkoleń z branży fitness, treningu personalnego,  przygotowania motorycznego oraz piłki nożnej. Do pracy z dziećmi oraz klientami stara się podchodzić profesjonalnie – dbając o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki kreatywności pragnie, aby każdy trening był ciekawy i interesujący oraz przede wszystkim skuteczny i bezpieczny. Prywatnie uwielbia podróże do ukochanej Barcelony oraz aktywne spędzanie czasu.

 

 

#GT Training
#Motoryka
#Trening personalny
Damian Krakowiak

DAMIAN

Damian Krakowiak

Sport to moja pasja od najmłodszych lat. Będąc dzieckiem największą satysfakcję sprawiało mi spędzanie aktywnie czasu. Dzień bez zdobytego drzewa, a szczególnie nie kopniętej piłki, to dzień stracony. Właśnie ten napompowany kawałek materiału dał mi wiele siły, odwagi i determinacji do dążenia wyznaczonych celów w życiu. Aktualnie jestem trenerem piłki nożnej (zajmuję się również przygotowaniem motorocznym). Chciałbym moich podopiecznym zarażać swoją pasją, pozytywną energią i wiedzą, którą zdobyłem i zdobywam cały czas. Zawsze kieruję się tym, że szczęśliwe dziecko to zdrowe dziecko.

#GT Training
#Motoryka

Maciek Warpas

Student 3 roku Wyższej szkoły sportu we Wrocławiu na kierunku zarządzanie organizacja sportową. Pasjonat sztuk walki , piłki nożnej oraz treningu siłowego. Były zawodnik KGHM Zagłębia Lubin.
Były Reprezentant Polski u-17,u-18 w piłce nożnej. Od zawsze pasjonujący się sportem – karate kyokushinkai, piłka nożna, jazda na rowerze.

#Motoryka