Treningi personalne

W dzisiejszych czasach trener personalny to nie przywilej i luksus zarezerwowany tylko i wyłącznie dla gwiazd i celebrytów, z jego usług korzystają kobiety i mężczyźni w różnym wieku i z różnymi potrzebami. Nie ważne, czy celem jest redukcja tkanki tłuszczowe, nabieranie masy mięśniowej czy poprawa siły i wytrzymałości mięśni. Trening personalny, to najszybsza droga do Twojego celu!

Trening indywidualny daje korzyści takie jak:

  • plan treningowy ułożony specjalnie dla Ciebie
  • stały monitoring efektów treningowych
  • trener indywidualny sprawi, że nie popełnisz błędów podczas wykonywania ćwiczeń
  • trener indywidualny sprawi, że nie popełnisz błędów podczas wykonywania ćwiczeń
  • jesteś zmotywowany i nie nudzisz się na treningach, dzięki wsparciu trenera personalnego
  • masz kogoś, kto dba o Twoją dietę
  • trener zadba o bezpieczeństwo podczas ćwiczeń
  • trener osobisty zadba o rzetelne wykonywanie planu treningowego

Trenerzy

DAREK

Darek Skrzypicki

Dyplomowany nauczyciel, założyciel DS TEAM, uczestnik wielu szkoleń z branży fitness i szeroko rozumianego sportu, swoje doświadczenie nabywał początkowo jako trener piłki nożnej, absolwent AWF na wydziale Wychowania Fizycznego. Swojej pasji czyli rodzinie DS TEAM poświęca całe serducho, zaangażowany w wiele akcji charytatywnych, w tym w wielu z nich jako organizator, człowiek stawiający na profesjonalne podejście do klienta, dbający o samopoczucie, dobra atmosferę podczas zajęć oraz zadowolonego klienta Prywatnie kochający mąż, tata dwóch robaczków, były już pan Piłkarz, wierny kibic FC BARCELONA, uwielbia dobre jedzenie i wino oraz weekendowe wypady za miasto, ceni sobie relaks i chwilę ciszy

#EMS
#Indoor cycling
#Trening personalny

SEBASTIAN

Sebastian Śniechowski

Absolwent AWF we Wrocławiu, współwłaściciel siłowni i fitness DS TEAM.  Trener personalny oraz przygotowania motorycznego. Od 2017 roku prowadzi GT TRAINING #najlepszytreningwmiescie. Były trener i zawodnik  piłki nożnej w MKP Wołów. Osoba, dla której słowo „koniec”, ” niemożliwe” po prostu nie istnieje. Każdego dnia stara się ulepszać swój warsztat trenerski poprzez niekończący się samorozwój. Mimo młodego wieku – uczestnik wielu szkoleń z branży fitness, treningu personalnego,  przygotowania motorycznego oraz piłki nożnej. Do pracy z dziećmi oraz klientami stara się podchodzić profesjonalnie – dbając o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki kreatywności pragnie, aby każdy trening był ciekawy i interesujący oraz przede wszystkim skuteczny i bezpieczny. Prywatnie uwielbia podróże do ukochanej Barcelony oraz aktywne spędzanie czasu.

 

 

#GT Training
#Motoryka
#Trening personalny