Trening EMS

Treningi EMS

Trening EMS, czyli Electrical Muscle Stimulation, to ćwiczenia fizyczne wykonywane z użyciem nowoczesnej technologii elektrostymulacji mięśniowej. Taki trening polega na podłączeniu osoby ćwiczącej do specjalnie skonstruowanego stroju wyposażonego w elektrody, które pomagają mózgowi wysyłać impulsy do mięśni. Dzięki temu mięśnie pracują prawie tak samo, jak podczas zwykłego treningu, ale impulsy, które trafiają do mózgu, przesyłane są z jeszcze większą skutecznością.

Korzyści z treningu EMS:

  • krótki czas trwania
  • szybkie efekty
  • brak ryzyka kontuzji
  • 150 razy więcej skurczów mięśni niż trening konwencjonalny
  • łatwość wykonania

Trenerzy

DAREK

Darek Skrzypicki

Dyplomowany nauczyciel, założyciel DS TEAM, uczestnik wielu szkoleń z branży fitness i szeroko rozumianego sportu, swoje doświadczenie nabywał początkowo jako trener piłki nożnej, absolwent AWF na wydziale Wychowania Fizycznego. Swojej pasji czyli rodzinie DS TEAM poświęca całe serducho, zaangażowany w wiele akcji charytatywnych, w tym w wielu z nich jako organizator, człowiek stawiający na profesjonalne podejście do klienta, dbający o samopoczucie, dobra atmosferę podczas zajęć oraz zadowolonego klienta Prywatnie kochający mąż, tata dwóch robaczków, były już pan Piłkarz, wierny kibic FC BARCELONA, uwielbia dobre jedzenie i wino oraz weekendowe wypady za miasto, ceni sobie relaks i chwilę ciszy

#EMS
#Indoor cycling
#Trening personalny

Dominik

Dominik Dudek

Student fizjoterapii aktualnie kończący czwarty rok, pasjonat treningu siłowego z ośmioletnim stażem. Od zawsze pasjonujący się sportem, najpierw była to piłka nożna, koszykówka, siatkówka, przez chwilę również boks. Swoją przygodę z siłownią zaczął w wieku 14 lat i nie ma zamiaru z niej rezygnować. W DS Team zajmuję się między innymi, pracą jako trener EMS, trener personalny, recepcjonista oraz w małej części jako marketingowiec. W wolnym czasie lubi nabijać kilometry na rowerze, rozwijać się w tematach związanych z treningiem i fizjoterapią oraz spędzać czas z rodzinką i znajomymi.

#Aktywny Senior
#DS TEAM JUNIOR
#EMS
#Trening personalny