Dietetyka

DIETETYK

Indywidualnie dopasowana

Usługa dietetyka

Od 2022 roku współpracujemy z „Nakręconą na zdrowie” dietetyczką Justyną Nowacka. Jak sama mówi, od dziecka lubiła spędzać czas w kuchni, jest dietetykiem z zamiłowania do zdrowego i aktywnego stylu życia! Justyna prowadzi własny gabinet, ukończyła Wyższą Szkołe Promocji i Zdrowia oraz wiele innych kursów i szkoleń. Nasi podopieczni, którzy skorzystali z jej usług są bardzo zadowoleni z jakości wykonanej przez nią usługi!

Wszyscy klubowicze chcący skorzystać z usługi Justyny, mogą zgłosić się na recepcje po zniżkę!

DIETETYKA

DIETETYK

JUSTYNA NOWACKA

Jestem dietetyczką z zamiłowania do zdrowego stylu życia, aktywnego spędzania czasu, a przede wszystkim z chęci niesienia pomocy innym ludziom. Od dziecka lubiłam spędzać czas w kuchni. Do tej pory uwielbiam gotować, a co za tym idzie dobrze zjeść.

Co ciekawe jako dziecko nauczyłam się czytać właśnie poprzez czytanie przepisów kulinarnych.
Jednak będąc nastolatką miałam problem z nadwagą, w mojej przemianie pomogła mi mama i od tamtej pory pokochałam aktywność fizyczną i zaczęłam interesować się zdrowym stylem życia. Dlatego kierunek moich studiów nie mógł być inny. Ukończyłam studia dietetyczne w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia i od tamtej pory na bieżąco uczestniczę w licznych szkoleniach z zakresu zdrowia, odżywiania, żywienia w chorobach dietozależnych oraz walce z nadwagą i otyłością.

Z wielką przyjemnością pomogę i Tobie!